Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Az normális hogy...

Lányok! Az normális hogy amikor megjön, akkor elsö nap kevés a vér, második nap sok, harmadik nap kevés és negyedik nap is kevés a vér, és nem is vér színe van hanem egy kicsit barnás, és vérdarabok vannak benne. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 15:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És gondolom te wagy az arrogáns!
2014. aug. 16. 10:56
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Juj, most magamba szálltam ám... Vagy nem. :-D

Na mindegy, mit is várhatnánk egy buta kérdezőtől?!

2014. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

1 én nem vagyok buta!

2 azért gondolom hogy te vagy az arrogáns mert idézem" neked is fáj az igazság" ezzel elárultad hogy arrogáns vagy!

2014. aug. 16. 17:33
 14/21 A kérdező kommentje:
BUMM! Na ilyen egyszerü rájönni! Na ki a buta?!
2014. aug. 16. 17:35
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

:-D :-D

Hány éves vagy?

2014. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Öm bocsi! De ez most miért is lenne fontos? :o
2014. aug. 16. 17:40
 17/21 anonim ***** válasza:
Statisztikát készítek.
2014. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Na figyelj! Én csak feltettem egy kérdést Te meg erre kioktatsz, majd elkezdesz kérdezni! Én vagyok most a kérdezö tehát én kérdezek...
2014. aug. 16. 17:45
 19/21 A kérdező kommentje:
Rólam nem kell statisztikát készíteni.
2014. aug. 16. 17:47
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
kedves kérdező, 4.vagyok, szerintem itt nem volt semmi kioktatás csak egyszerűen megválaszolta a kérdésed az illető csak félreérthettél valamit, ebben semmi bántó nem volt csak részletesen és pontosan megválaszolta a kérdésed. lepontozhatsz engemis nyugodtan ez úgysem arról szól hogy kinek hány pontja van ha ez neked lelkibékét hoz nyugodtan pontozz le ;) szerintem inkább örülnöd kéne hogy egy olyan kérdésre amit nyílván csomóan feltettek már valaki normális és részletes, pontos választ ad nem pedig megsértődni rajta. nyilván nem tudod mert megkérdezted, ha tudnád nem kérdeznéd meg, ezen sem kéne kiakadnod. de veszekedjél nyugodtan, vesszél bele egy olyanba akit nemis ismersz de ő segített neked ismeretlenül is áldozott rád az idejéből és te nehogy megköszönd hanem vesszél bele ;) egyedül magadat égeted mert aki ezt elolvassa mindenki látja hogy abba vesztél bele aki segített neked, de te csak pontozzál le mindenkit ha ez tesz téged boldoggá, hajrá csak így tovább ezentúl szerintem majd ne lepődj meg ha nem kapsz értelmes választ a kérdéseidre, gratula ;)
2014. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!