Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány napja átlatszó/sárga...

Néhány napja átlatszó/sárga folyadék van a bugyimban.12 éves vagyok és félek hogy megjön a menstruacióm, mert már hónaljszőrzetem és 'ott alól' is van. Anyukám nm tudja és nm tudom hogy mondjam el neki. Szerintetek ez a menstruáció tünete?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek!

2014. aug. 19. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez simán lehet a menstruáció előjele, a te korodban ez már minden pillanatban várható.

Félni pedig nem kell tőle. Anyukádtól kérhetsz tisztasági betétet, ha kellemetlen a folyás, ilyenkor azért kell. És előtte nem kell szégyenkezned. Ezután mindig legyen nálad betét, hogy ha valahol máshol kap el (suliban, nyaraláson...), akkor ne érjen felkészületlenül.

2014. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ez csak hüvelyváladék, ami természetes:)

Ha megjön a menzeszed előtte a hasad alja fog fájni, és nem sárgás, hanem barnás váladék lesz a bugyidon.

2014. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ebböl lassan menstruacio lesz.

De miert kene felned, meg titkoloznod? Egyreszt nem tehetsz rola, masreszt egy bizonyos eletkortol egy bizonyos eletkorig minden lany/nö menstrual. Mondd el nyugodtan anyukadnak, hogy ugy erzed lassan megjön, es kerdezd meg töle nyugodtan, ha valami nem vilagos.

2014. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínüleg hogy hamarosan meg fog jönni. A "folyás" amolyan előhírnöke a menzesznek. Ne aggódj, anyukádnak nyugodtan elmondhatod. Mond meg neki, hogy mire gyanakszol. legalább időben fel tudtok készülni az "eseményre" betéttel, tamponnal stb ami kell :)
2014. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ezzel segítettetek valamit.:)
2014. aug. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!