Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Loop konizáció átesett hölgyek...

Loop konizáció átesett hölgyek, gyógyuláskor viszkető érzés bajt jelent-e?

Figyelt kérdés

Méhnyakműtéten estem át nagyjából 10 napja (kúpkimetszés). Azóta változó mennyiségű, állagú és színű folyásom van, először véres volt, most már sárgás teljesen. Két hétig azt mondta a doktor normális, az első (mostanában esedékes) havi vérzésem után vár vissza kontrollra. Az utóbbi napokban kellemetlen viszketést érzek a hüvelybemenetnél. Ilyenkor annyira nem akarom feszegetni a dolgot, de nagyjábóli ránézésre nem láttam külső problémát.

Kérdésem, hogy másnál jelentkezett-e viszkető érzés, mint gyógyulási mellékhatás, vagy sajnos fertőzésre kell gyanakodjak?



2014. aug. 19. 18:34
 1/2 anonim válasza:
Ugyenilyen műtét után nálam is jelentkezett.Ha nem szűnik meg egy hét után akkor azért nézesd meg.
2014. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam kontrollon és sajnos a nyílt sebbel bármennyire is higiénikusan próbáltam gyógyulni összeszedtem egy kis fertőzést. Valószínű annak volt a jele.
2014. szept. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!