Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyűrűt használók! A...

Hüvelygyűrűt használók! A gyűrű kivételekor, ill. új gyűrű felhelyezésekor mennyire pontosan tartjátok be, hogy ugyanakkor történjen? Mi fér bele?

Figyelt kérdés

Én az első gyűrűt éjfél előtt nem sokkal helyeztem fel, ma kellene levennem, és elég fáradt vagyok, nem tudom, most, 1 órával korábban kivehetem-e, vagy mostmár mindig meg kell várnom majd az éjfélt?


A betegtájékoztató annyit ír, hogy nagyjából megegyező időpontban történjen mindez, de arra nem tér ki, hogy fél óra eltérés fér bele vagy akár kettő is.


2014. aug. 23. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy működik, mint a szájon át szedhető. Tehát felraktad éjfélkor de leveheted este 8kor is, viszont akkor az újat este 8kor kell majd felraknod vagy annál hamarabb különben túlcsúszol az időn és olyan mintha nem szedted volna be időben a tablettát. Egyébként plusz mínusz 1 óra.
2014. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!