Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után 3 nappal normáli...

Abortusz után 3 nappal normális, ha kicsit görcsöl a hasam? És az, hogy vérzésem csak a műtét napján volt, azóta semmi? Nagyon korai ab volt 5 hetesen. Se láz semmi más bajom nincs. Bunkó válaszolók kíméljenek!

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális. Ne aggódj. Nekem az abortuszom utáni napokban nem volt semmi vérzés. kb. 1 hónapra rá jött meg az első havim. De készülj fel tamponilag vagy betétileg mert nekem kb.10 napig tartott ebből 5-6 napig nagyon-nagyon erősen volt meg.

Remélem azt mondta az orvosod h 2 hétig ne szexelj, h a méh szájad regenerálódjon.

2014. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is pont így van. Csak a műtét napján volt vérzés, és most három napra rá picit görcsölök. Szerintem normális, én nem aggódok túlzottan.
2014. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!