Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta "folyással" küzdöm....

Évek óta "folyással" küzdöm. 3 évvel ezelőtt gombás valamit állapítottak meg, amit ki is kezeltek nekem. A párommal viszonylag ritkán vagyunk úgy együtt, és főleg miattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mert egyrészt kellemetlen nekem, másrészt meg nem akarom a jojo effektet, hogy egymásnak adogassuk.Nem nagyon tudok együttélni ezzel, segítséget kérek. Már óvszerrel szeretkezünk, tehát tőle sem kaphatom vissza. Voltam mindenféle kivizsgáláson, és minden eredményem jó lett. Nem tudja az orvos sem megmondani mi ez. Lehet ilyen szinten idegi alapon? Ha igen akkor mit csináljak? Szedjek valami tablettát? Termál fürdőkbe egyáltalán nem járok, strandon csak napozom, nem járok nyilvános wc-be, használok intim mosakodót és mégsem segít. Állandóan van...

Kérem segítsen valaki, vagy adjon tanácsot. Köszönöm szépen előre is...


2008. aug. 7. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen jellegű a folyásod?
2008. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nem is tudom hány éve van folyásom.Gombával kezdődött, kb. 6 éve,amint ki is kezeltek,de azóta kisebb nagyobb mértékben "folyok".Engem nem különösebben zavar,mert nem büdös.Tisztaságit használok,és intim törlőkendőt.Nekem nem olyan gáz.

Ha nincs gombád akkor nem muszáj gumival védekeznetek,ha nem akartok.Lehet,hogy valami baktérium lehet,nem?Nekem nem találtak semmit,de nem is futkározok már ezért orvosról orvosra.Én megtanultam vele élni.Neked nem kell,ha van energiád,és ennyire zavar akkor járj utána.Nem csak egy dokinál,hanem ahánynál kell(akár 8-nál is).Jobbulást!

2008. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémámmár 2éve, de nekem mindig azt mondja a doki hogy Candida gomba,muszáj nekem is ezzel élnem,mert egyszerűen mindig visszaesek.én sem járok már dokihoz,hanem veszek vénynélkülit.Jah meg amugyis nekem is sűrű folyásom van,de azt mondják ez függ a táplálkozástól is (sok csoki, chips, édes üdítök,mint előhozzák)
2008. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A jellege? Hát fehéres, van hogy kicsit sűrűbb, vagy, hogy úgy érzem mintha bepisiltem volna, kissé savankás a szaga. Van úgy, hogy észre sem veszem, viszketni nem viszket, csak buzerál, hogy ott van...

Megtanulni élni vele? Engem kibirhatatlanul zavar, hogy a barátom hozzámér, és egy trutyi lesz tőlem, így a kedvem is elmegy a dologtól... Tehát inkább utánajárnék.

2008. aug. 7. 13:08
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a második orvosom most. Mert az első, mindig másra fogta az okát, de a gyógymód ugyanaz - Canesten, amire mára szinte immunis lettem.

Köszönöm a válaszaitokat!

2008. aug. 7. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk,engem is zavar, de ezzel együtt kell élni, hajlamosak vagyunk rá és kész.Én nem engedem a páromnak hogy addig hozzámérjen míg le nem tusolok,mert ugyis elkaphatok valamit,meg milyen izémár ha trutyisan nyulkál, még nekem is kellemetlen nem hogy neki :S
2008. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 év,az már még semmi,6. éve az már valami.de nagyon nagyon együtt érzek veled,amilyen gyógymód létezik,szinte mindegyiket kipróbáltam,a házi praktikáktól kezdve az orvosokig,én is tanácstalan vagyok.Most két hónapja csinálom a kandida diétát,azóta jobb,de ha olyat eszek amit nem lehet,akkor rögtön érzem.Szóval,ha érzel alhasi és derékfájdalmat,fejfájást,levertséget,fáradékonyságot stb csak idéztem egy párat a tünetek színes kavalkádjából,nos akkor üdv a klubban.Akkor nem tudok mást jvasolni mint irány a diéta,sok sikert
2008. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!