Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygulladás...

Visszatérő hüvelygulladás hatékony kezelésére ki az a nőgyógyász, akit ajánlanátok Debrecenben?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök vele, és jó pár orvoshoz jártam, de 2-3 hónap után mindig visszatért. Természetesen mindegyik orvoshoz több alkalommal visszajártam, hiszen az sem jó, ha mindig máshoz fordulnék. De végre szeretném megtalálni azt, aki tényleg hatékony kezelést javasol. Mellesleg nem tudom, hogy másnál hogy van, de a doki megvizsgál, kenetet vesz tenyésztésre, de ennek eredménye nélkül, rögtön felírja a gyógyszert, kúpot, krémet (általában ugyanazt, ami korábban sem segített hosszabb távon) Nem volt még példa rá, h a tenyésztés eredményének tudatában változtatott volna a kezelésen. A férjemet szinte soha nem kezelik velem párhuzamosan. Ha nagyon akadékoskodom, annyit mond, hogy a krémet használja ő is. Szóval olyasvalakit keresek, aki komolyabban veszi ezt a problémát.

2014. aug. 26. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A férjedet neked kell elvinni urológushoz, és megmutatni a te laboreredményeidet, hogy az alapján kezelje őt is.

Persze, hogy nem múlik el neked, hiszen folyamatosan felül fertőz téged. Hiába kezelnek ki téged, ha őt nem. Állandóan visszakapod. Ezt nem lehet egy sima krémmel 1-2x kenegetjük aztán elmúlik cimszó...

2014. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen kívül pedig még tudnod kell, hogy ameddig teljesen ki nem vagy kezelve, tünetmentesen legalább egy negyed évig, addig tampont nem használhatsz.
2014. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tampont már nem is nagyon használok. A férjemet 2 alkalommal megvizsgálták. Egyszer én küldtem el urológushoz, akkor nem találtak semmit és az orvos azt "üzente", hogy csak beképzelem. Egy másik alkalommal a nőgyógyász vett tőle mintát, akkor kapott rá gyógyszert. Természetesen ezután is hamar visszatért a probléma.
2014. aug. 26. 09:15
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés még adott. Ki az az orvos, akit nyugodt szívvel ajánlanátok?
2014. aug. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!