Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatero vizeleti gondok....

Visszatero vizeleti gondok. Fel eve iszonyatos fajdalmakkal tudtam pisilni es folyamatos vizelesi ingerem volt, Volt arra is pelda h ejszaka arra keltem h befolyt. Megoldhato e maskepp vagy irany az orvos?

Figyelt kérdés
Urologus antibiotikumot irt ra, amitol elmult viszont ma ujra ujra ugyanazok a tunetek jelentkeztek. Megoldhato e maskepp vagy irany az orvos? Az orvos egyebkent azt mondta hogy valami bakterium volt a vizeletemben es elvileg attol jott elo hogy keveset ittam es keveset pisiltem. pedig a napi 2liter folyadekom altalaban megvolt. igaz most az utobbi napokban sajnos ez lecsokkent par decire. Az lenne a kerdesem hogy ez vissza fordithato e meg valami mas modon ? vagy irany az orvos , ismet ?
2014. aug. 29. 04:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, irány az orvos. Ha már jártál urológusnál, nem lesz ismeretlen, jobb szakemberre bízni, mint öngyógyítani. Lehet, hogy megint antibiotikumra lesz szükséged. Jobbulást kívánok!
2014. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. mimenkepp elmegyek orvoshoz csak idopomtra lehet es az is lesz biztos egy het mire oda kerulok , addig pedig nagyon kellemetlen es fajdalmas. Arra esetleg van otlet hogy vajon mitol alakulhat ki ez (folyton). ?
2014. aug. 29. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sürgősségi eset, idoponton kivul kell fogadniuk! Szólj a novernek, hogy akut a panasz. Ha húzza a száját kérd az orvost! A kezeletlen fertőzés ugyanis vesemedencegyulladast okozhat. Vitelette yesztes es antibiotikum kell. Nőknek gyakori ez, muvel a végbélnyílás közel can a hugycsohoz
2014. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nalunk a kornyeken a szakorvosi rendeloben ( ahol voltam az elso esetnel ) csak beutaloval lehet menni , es a haziorvos csak jovoheten rendel .. a megyei korhazban nemtudom hogy lenne. Nemtudom hogy birom ki addig hisz mindemnap buszoznom kell 50percet es kb 10percenkent ramjon a bepisilek ..Amikor az elsobol kigyogyultam szedtem a tozegafonya kapszulat , de ugy latszik az nem mentett meg..
2014. aug. 29. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Uroligushoz Nem kell beutaló Sehol sem! Ne hagyd mar magad hülyére venni! Ha nekem nem hiszel nezd meg a jogszabályokat. En holnap mar itt lenne az ugyeleten
2014. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!