Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban ennyire hatásos lenne...

Valóban ennyire hatásos lenne az Aloe vera krém?

Figyelt kérdés

Nagyon sűrűn vannak nőgyógyászati fertőzéseim,pedig odafigyelek sok mindenre mégis valahogy előjön mindig.Nemrég gombám volt (nem mentem orvoshoz,mert 2 héttel azelőtt voltam és jövő héten is megyek) vettem gyógyszertárban azt a gyógyszert amit előzőleg felírt az orvosom.Nem használt.Egyik ismerősöm ajánlotta az Aloe Verás zöld krémet.Úgy gondoltam veszteni valóm nincs.

Felszívtam fecskendőbe,úgy nyomtam fel,tampont is bekentem vele,és kivül is használtam mindössze 4-5 napig.Már az első használat után megszűnt a viszketés,égő érzés.Mostmár folyásom sincs,teljesen tünetmentes lettem.


Tényleg ennyire jó lenne ez a krém?természetesen jövő héten megyek orvoshoz,egyéb probléma miatt is,így ott ki fog derülni ha esetleg lenne még vmi.

Érdemes lenne ezt sűrűbben is használni olyan nőknek mint pl.én hogy gyakran van nőgyógyászati bajaik?


2014. aug. 30. 08:03
 1/2 anonim válasza:
az aloe verának számos jó tulajdonsága van, nekem is mindent szart felírtak és nem múlik el a fertőzés..esetleg meg tudnád mondani h te mielyn aloe verás krémet használtál?:)
2014. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyire jó.A stabilizált aloe verából készülő zöld krém nagyon sok mindenre jó ezen kívül is. Én ebben az esetben inkább a propoliszt is tartalmazó krémet ajánlottam volna a propolisz kedvező hatásai miatt.Mellé még a sprayvel fújni és a tőzegáfonyát is tartalmazó ivólevét fogyasztani.Az egyéb problémádra is valószínű, hogy lehetne még ajánlani valamit.
2014. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!