Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor nektek az iskolábnnvan...

Amikor nektek az iskolábnnvan meg, akkor hogy csináljátok ezt az egész betétcsere ügyet? Nem féltek hogy átáztok? Jó praktikátok van? Mi az?

Figyelt kérdés
Köszi előre is! :)

2014. aug. 31. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
WC, becsomagol, szemetesben eldob, újat betsz.
2014. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sötét nadrág, pulcsi készenlétben. Betét + tampon, ha esetleg nagyon erős a vérzés. Szünetekig kibírja szerintem, akkor meg, ahogy az előző válaszoló írta. :)
2014. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel indulás előtt beteszek mind 2 nadrágzsebembe 1-1 betétet és akkor nem kell rejtegetni hanem csak megyek wc-re és cserélek.
2014. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel beteszek egy-két betétet a pulcsim zsebébe vagy a gatyám zsebébe, viszek magammal plusz pulcsit, meg van egy kicsi táskám, amibe rakok még betétet ha nagyon erős lenne. Szünetekben ellenőrzök, cserélek.
2014. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Minden szünetben cseréltek? Létezik higy mindrn mensinel mas erősségű? Nem rég jött meg szval nem vagyok tapasztalt e téren :D
2014. aug. 31. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is cserélni, de legalább ellenőrizni, bár az előbbi higiénikusabb. Létezik, sajnos ki kell tapasztalni, mindenkinél máshogy működik. A legjobb, ha minden esetre felkészülsz, így nem érhet kellemetlen meglepetés. :)
2014. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rég voltam iskolás, de problémáim nem voltak, arra emlékeznék. Sosem volt extrém erős vérzésem, amivel 3-4 órát sem bírtam volna ki tampon+betét kombóval (első alkalomtól kezdve használtam tampont, nem szeretem érezni, hogy megvan, folyik, átázok, brrr).

Ami az erősséget illeti, bizonyára az is változhat, nekem az időtartam tud kicsit változni, de a lefolyása (milyen stílszerű szó :)) eléggé hasonló, így elég jól tudom, hogy pl. a 2. nap milyen erős lesz...


Tamponnal már csak azért sem félek az átázástól, mert még szűzen is be lehet tenni nagyobbat, voltam már (nem a legerősebb napon, de nem is a leggyöngébbeken) teljesítménytúrán, ahol semmi garancia, hogy 10 órán belül wc-hez jutok, az útvonal mellett az erdőben pedig nem csinálok ilyesmit... Az mondjuk már kerülendő szitu, de ha akkor van egy kedvenc túrám, akkor nincs mit tenni. Csak a legerősebb napon kéne feladnom, de a normálokon sem fehér nadrágban mennék...

Akinek extrém erős a vérzése, annak persze nehezebb.

2014. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Indulás előtt tiszta betétet betettem, és az iskolában a mosdóban cseréltem, úgy 2 óránként. Sötétebb alsóruha legyen rajtad, sötét farmer, így az apróbb baleset sem látszik meg.
2014. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg meg az is segithet , hogy hosszabb folsot veszel fel
2014. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi!
2014. szept. 3. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!