Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az igazság? Most mennyibe...

Mi az igazság? Most mennyibe kerül a HPV elleni oltás (Cervarix)?

Figyelt kérdés

Valahol azt hallottam, hogy 16 900/vakcina. Máshol meg azt olvastam, hogy az első vakcina kerül csak ennyibe, a második és a harmadik 29 800. Máshol meg 30 és 33 ezer forintról beszélnek. Már nem tudok rajta kiigazodni.


[link]


[link]


20/L



2014. szept. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A dokidnál érdemes erről tájékozódni. Én 5 éve 20000 ft/vakcina áron kaptam úgy, hogy akciós volt (30000/vakcina helyett). De a húgom már ingyen kapta 12 évesen, mert az önkormányzat támogatta.
2014. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dokim 16 ezret mondott. Holnap megyek kiváltani, de azért nem mindegy hogy 16 vagy 30 ezer lesz.
2014. szept. 1. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megnézed az egyik tűvel van, a másik tű nélkül. Az orvos melyiket kérte? (elég sajátos tű van hozzá, amit nem minden orvos tart készleten) Meg függhet a patikától, hogy mennyi plusz pakolnak rá, mert ez neten csak az ajánlott fogyasztói ár.


Egyébként nekem 10 éve 35-35 volt az első kettő majd 25 a harmadik.

2014. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma voltam kiváltani 19 500 forint/vakcina.
2014. szept. 2. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!