Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért nem esek...

Szerintetek miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
A Vőlegényemmel lassan két éve nem védekezünk semmivel és mégse esek teherbe. Pedig nagyon szeretnék, bár kicsit korai lenne még. Milyen okai lehetnek ennek? Félek nőgyógyászhoz elmenni, nehogy olyat mondjon ami az egész életemre kihathat . Tudom hogy hülyeség, de tartok attól hogy soha nem lehet gyerekem. Nagyon sok mindenen vagyok már túl ( csípőficam, lágyék sérv, leukémia, petefészek ciszta), még egy rossz hírt nem viselnek el.

2014. szept. 4. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod szerintem az ember akkor nő fel igazán a komoly feladatokhoz, mint a gyerekvállalás is, ha szembenéz a dolgokkal. Elhiszem, hogy sok mindenen átmentél, azt is, hogy félsz, de ha valóban szeretnétek babát, akkor vizsgáltasd ki magad, mert ha oka van annak, hogy nem jön össze, akkor legalább tudni fogod és ha szerencséd van, akkor még segíteni is tudnak és össze fog jönni!:)
2014. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig jobban jársz, ha elmész a nőgyógyászhoz, és a vőlegényedet is küldd el kivizsgálásra, mert az is lehet, hogy nála van a hiba.

Sokkal rosszabb, ha még évekig bizonytalanságban próbálkoztok...

2014. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vőlegényem volt. Ő bátor. Átlagnál jobb értékei voltak azt mondta az orvos.
2014. szept. 4. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szerinted korai lenne még, akkor ráértek.

Mindenképpen el kellene menned egy kivizsgálásra, biztosat csak az orvos tud mondani.

2014. szept. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A leukémia és a petefészek ciszta miatt lehetséges, hogy természetes úton nem lehet gyereketek, viszont ilyen esetben ott a mesterséges. Ha a vőlegényednek teljesen jók az értékei és nálad sem az a probléma, hogy nem tudnád kihordani, akkor simán összejöhet. Pont múlt hónapban született a családban lombik baba. Évek óta próbálkoztak aztán kiderült, hogy a férjnek kb 0 a sperma száma. 2-3 hét teljes önmegtartóztatás után tudott annyit produkálni, hogy azzal lehessen valamit kezdeni. De összejött nekik és már tervben van a második, mert megtudták mi a probléma végre. Évekig szégyellt elmenni a férj kivizsgálásra, mert hogy biztos nem vele van a baj.


Szóval ne aggódj és vizsgáltasd ki magad. Jobb ha tudod mi lehet a gond mintha bizonytalanságban élsz. Az is lehet, hogy simán "nem passzoltok". Ez is már egy leírt eset, hogy előfordul, hogy két teljesen egészséges felnőttnek nem születik természetes úton gyereke, új pár mellett pedig kb azonnal sikerül az első pár védekezés nélküli alkalom után a teherbeesés.


Szóval kitartást!

2014. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én magam is lombik baba vagyok :-)
2014. szept. 5. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!