Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor eszreveszem hogy...

Sokszor eszreveszem hogy mikor maszturbalok, akkor olyan a puncim mintha hamlana es eleg sok olyan jon le a kezemre. Mi ez? Tobbi lennt.

Figyelt kérdés

Nyaron chlamydias voltam. es a tuneteiben szenvedtem..petefeszekgyulladas, petefeszekciszta. es kezeltek elvileg mar elmult. es nemreg vettem eszre hogy apro borszinu szemolcsok vannak a szemerem ajkamon es az anuszom korul. de voltam nogyogyasznal es azt mondta h magatol elmulik majd nem is irt fel ra semmit.

de van 3db kis petefeszekcisztam egymas melett amit mar nem kezelnek mert azt mondtak idovel eltunik. attol lehet a nyalkas hamlas fele vagy mitol es a szemolcsok hogy mennek le minnel hamarabb?



2014. szept. 7. 06:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
56%
orvost ajanlanam :)
2014. szept. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szemölcs hpv fertőzésre utal. Nőgyógyász helyett inkább a nemibeteg gondozót ajánlanám, ők ezzel állítólag jobban képben vannak.
2014. szept. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

most irtam le hogy elmentem mar vele nogyogyaszhoz es semmit sem mondtak ra. nem is adtak ra semmit. a szemolcsokre. magatol elmulnak azt mondtak. de ossz vissz vagy 6db van

a folyast pedig tok normalisnak talaltak-.- erdekes..

2014. szept. 7. 06:27
 4/15 anonim válasza:
2014. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
2014. szept. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
2014. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
eleg lehet akkor neked is!
2014. szept. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem ismerlek :) Csak a nick-ed :D
2014. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

igen, eleg sok bajom van. de ez meg semmi..

ez csak a betegsegem.. a tobbi meg "furcsabb" :S

2014. szept. 7. 06:42
 10/15 anonim ***** válasza:

fentebb írták h nemi beteg gondozó

nem nőgyógyász kell ide már !


a nemi szerveknél lévő szemölcs fertőz !

2014. szept. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!