Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Udv Már kb egy hete viszket...

Udv Már kb egy hete viszket oda lent. Nagyon kellemetlen. Bekenytem mar gombaolo kremmel. De csipte, es mindenre erzekeny tusfurdo vizelete testapolo. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Lehet valami fertozes is? Mert nagyon nagy mennyisegu feher valadek is tavozik belolem...

2014. szept. 8. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés lehet. Fordulj nőgyógyászhoz!
2014. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász!!

Akármilyen fertőzést,gombát kaptál el,az magától nem fog elmúlni,nemhogy egy kis kenegetéstől!Attól mert kívül bekened még bent nem jön helyre a hüvelyflórád!

Valószínű,hogy hüvelygomba,de okozhatja akármi más is.

Elmész dokihoz,vesz kenetet,kitenyésztik,és írnak fel valami kúpot,ami helyrehozza a dolgot.Javaslom,hogy mellé használj majd valami hüvelyflóra visszaállító kúpot,vagy gélt.

Testápolóval ne kend be semmiképp,az nem odavaló. Intimlemosót használj,meg ha nagyon nem bírod,akkor vegyél Multigyn hüvelygélt.Ha bekened először furcsán égetni fog,de utána jó lesz.Azzal kenegetheted kívülről is,és a hüvelyedbe is juttathatsz belőle.Az ára kb. 3000 ft körül van,tehát annyira nem olcsó.

Jobbulást.

2014. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a tanacsokat kedvesek vagytok. De en meg soha nem voltam nogyogyasznal sem. Es azt se hinnem hogy a szuleim megengednek hogy elmenjek. Es bar tudom hogy titoktartas meg minden de szuz sem vagyok mar 16 evesen
2014. szept. 9. 06:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Canesten combit, recept nélkül vásárolhatsz a gyógyszertárban és ha gombád van akkor segíteni fog valószínűleg.
2014. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg! :) Abbol van a reklam is a kup megszunteti a viszketest a krem őedig a gombat:) Köszi
2014. szept. 9. 16:23
 6/9 blntdori0908 válasza:
Nogyogyaszhoz menj,hogy o irjon fel gyogyszert kifejezetten a problemara!Ez nem jatek!A szuleidnek pedig nem az,hogy nem kene engedniuk,hogy nogyogyogyaszhoz menj,hanem anyudnak kene elvinnie!Elkiser,de nem megy be a vizsgalatra!Igy nem fogja megtudni,hogy nem vagy szuz!25vagyok 14eves korom ota jarok nogyogyaszhoz rakszures miatt!
2014. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 éves korod óta mi a bánatnak kell menned rákszűrésre, hacsak nem kezdted a nemi életet 13 évesen?!

Még a protokoll szerint is csak 23 áves korban illik elkezdeni a szűrést ha szüz vagy...

2014. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Használt a Canesten combi?

Nekem tökéletes volt.

2014. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 blntdori0908 válasza:
Hogy miert kellett mennem?Mert talan volt egy betegsegem,ami nemi elettol fuggetlen!ha ennyire vagod a protokolt,akkor ezzel is tisztaban kene lenned!
2014. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!