Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy az utóbbi...

Normális, hogy az utóbbi hónapokban, egy évben sokkal intenzívebben érzem a peteérésem?

Figyelt kérdés

Nagyjából mindig tudom kiszámolva, hogy mikor van. Mostanság viszont teljesen érzem is. Olyan érzés, mint mielőtt megjönne, ugyanolyan kis görcsös, szorító, kicsit derékfájós, enyhén mellérzékeny nap ez.

Viszont régebben nem éreztem. Amikor próbáltam teherbe esni, csak a számolgatás volt, még a folyás sem segített. Ez 6 évvel ezelőtt volt, akkor 24 voltam, most 30. Most a folyás is totál egyértelmű. Létezik, hogy ennyire változik a testem? Vagy mostanság jobban érett a teherbeesésre?


2014. szept. 9. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. nekem is volt az életemben olyan időszak, amikor sokkal jobban éreztem a peteérést. teljesen egészséges voltam.
2014. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!