Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség egy egészséges,...

Mi a különbség egy egészséges, de nagyon szőrös puncis nő és egy olyan nő között akinek valamilyen egészségügyi rendellenessége van?

Figyelt kérdés
Van olyan teljesen egészséges nő aki szőrösebb intim tájékkal rendelkezik mint akinek valamilyen hormonális problemaja van?

2014. szept. 9. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Más formában nő a szőr. Az egészséges szőrnövés nőknél háromszög alakú, a kóros férfias típusu, a hason a köldök felé húzódik.
2014. szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Volt pár csinos és nőiesaalkatú partnerem akik láb, kár, száj fölött szőrtelenítéssel, de az intim teruletet nem es nagy méretű sűrű háromszög plusz a combokra is kiterjedő szőrzet mellé ha a köldök irányába terjed az már valamilyen problémát jelent? Vannak egészséges nők különosen szőrös puncival?
2014. szept. 10. 08:51
 3/14 anonim ***** válasza:
A combok és a köldök irányába terjedő szőr már jelenthet hormon problémát, pl PCOS-t.
2014. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Létezik olyan, hogy egészséges nőnek nagy kiterjedésű és dús intim szőrzetem van?
2014. szept. 10. 09:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Még egyszer nem fogom leírni. Ha háromszög alakú és nem kúp formájú, mint a férfiaknál, akkor igen.
2014. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Haj, bőrszín, testalkat nem befolyásolja, hogy mennyire lehet sok és sűrű az egészség keretein belül?
2014. szept. 10. 09:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindenem eléggé szőrös és egészséges vagyok,Voltam vizsgálaton,többször is,semmi bajt sem találtak,azt mondták genetikailag vagyok ilyen.
2014. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy az intim területed szőrösebb mint általában vagy azt, hogy pl. Arc has stb területen látható?
2014. szept. 10. 10:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csak intim részen,szinte mindenhol van több,kevesebb.
2014. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Láttam már pár olyan lányt akinek a lába karja volt inkább szőrös a puncin nem volt igazán sűrű.
2014. szept. 10. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!