Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom normálisan...

Miért nem tudom normálisan felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer próbáltam, de egyszerűen nem megy fel.:S A betét nem valami kényelmes és gyakran átázok, ezért gondoltam hogy kipróbálnám a tampont, de nem tudom, mert csak addig megy be, amíg nem látszik, aztán onnantól semerre, mert az fájna.:/ Hogy helyezzem fel? 16/L
2010. jan. 18. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Lazíts! Tedd fel az egyik lábad a mosdóra vagy kád szélére és lassan helyezd fel miközben lazítas, sikerülni fog! :)

Majd írd le, hogy sikerült-e. :)

2010. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. nagyon jó döntés, én 13 éves korom óta csak avval tudom elképzelni a piros napokat ! :)

2. lehet, hogy nem elég nedves a hüvely fala

3. próbáld ki úgy, hogy legugolsz, és közben próbálod

4. tényleg nem kel nagyon mélyre tolni, akkor van jó helyen, hogyha ülés közben nem érzed....

2010. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen tampont akarsz felhelyezni. Kezdj minivel, az nagyon kicsi, és kb 3 óránként kell cserélni. Ne feszítsd az izmaidat, mert akkor nem fog felmenni, lazulj el. Ha nem érzed, hová kéne mennie, akkor kistükör! Ha terpeszben előrehajolsz, akkor könnyen felmegy. Próba szerencse. Először furcsa lesz kicsit. Lehet, hogy nem lesz "zökkenőmentes", de próbálgasd, és hozzászoksz, nem fog fájni.
2010. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit fűznék az előttem szólókhoz hogy a szabad kezeddel, húzd szét a szeméremajkaidat. Először próbáld csak az ujjadat feldugni, így kiérzed merre nem akad akadályba, utána csak helyezd az ujjad hegyére a tampont, és próbáld ugyanabba az irányba tolni.
2010. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bárhogy próbálom, nem megy:S pedig minden ok ami miatt nem mehet kizárva:S ma már 4 tamponnal próbálkoztam, de sehogyse sikerül:S:S:S először elindul, aztán egy idő után útközben megakad, és fáj bármerre tolom... az ujjammal sikerül, de a tampon úgy se megy, már nem tudom mitcsináljak:S
2010. jan. 18. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szabad egymásután próbálkozni, mert kiszárad a hüvely falad. am mg sztem rakj fel 1-et és csak addig nyomd, ameggig kellemes, és nam fáj...ülj le egy székre..és ha nem fáj akor jó..ha fáj, akkor vedd ki
2010. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!