Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyi mindent olvastam nem...

Annyi mindent olvastam nem tudom mit hidjek?

Figyelt kérdés
meguntam a beteteket s ki akarom probalni a tampont. eloszor is nem tudom meddig kell feltegyem hogy ne legyen baj. s felek hogy elszakad a szuzhartyam azt nem akaro. ezert vettem ob minit. most mit tegyek probaljam ki :)))

2014. szept. 14. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

én meg azt unom, hogy nem lehet bekapcsolni a helyesírás ellenőrzőt egyesek gépén...



amúgy nem fog kiszakadni a tampontól a szűzhártyád, csak, ha direkt át akarod vele szakítani

2014. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasert ferre nyomok neha es ekezetem nincs de koszi nem akarom kiszakitani
2014. szept. 14. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, valószínűleg nem fog elszakadni a szűzhártyád. Akkor tedd fel, ha jó erős a vérzésed, és előtte olvasd el a használati útmutatót, ami benne van.


(Azt viszont hadd jegyezzem meg, hogy a ,,hidjek"-re nem jó kifogás sem a félrenyomás, sem az, hogy nincs ékezet.)

2014. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És ha véletlen átszakadna a szűzhártyád, akkor mi van? :D

A tampon tájékoztatójában rajzokkal le van írva minden. Úgy sem tudod túl mélyre rakni, a hüvelyed nem végtelen, az ujjad meg még rövidebb.

2014. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom a helyesiras kioktatast. es engem zavarna ha elszakadna ha elmegyek nogyogyaszhoz mondjuk kontrolra akkor anyum megtudna s azt hinne hogy lefekudtem valakivel mert a tampont megtiltotta :(
2014. szept. 14. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
A szexuális élet megkezdése előtt, ha nincsen problémád, nem szükséges feltétlenül nőgyógyászhoz menni. És egyébként is, hogy tudná meg anyukád? Megmondod neki, hogy nem szeretnéd, ha benn lenne veled, és kész. Ha elmúltál 14 éves, akkor kiküldheted. Ha meg mégis bemenne, az orvos valószínűleg nem fog felkiáltani, hogy JÉ MAGA MÁR NEM SZŰZ! Megkérdezi esetleg, hogy voltál-e már valakivel, megmondod, hogy nem. Aztán ha elszakadna a szűzhártyád, ő is tudja, hogy elszakadhat mástól is, nem csak az aktustól, és biztosan nem fogja firtatni. Szóval efelől ne aggódj. Viszont az elég furcsa, hogy anyukád ,,megtiltotta" a tampont. Miért?
2014. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
iazert mert ha roszul teszem fel elszakad a szuzhartyam s azt akarja h csak akko szakadjon el miutan lefekudtem valakivel
2014. szept. 14. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Te tiszta hlye vagy - meg anyád is.


Átszakad, akkor mi van?! Míg nem dugtál valakivel, addig szűz vagy. És a nődoki is tudja, mert egyértelmű - nem szűzhártya-épség függő - jelei vannak annak, hogy még nem voltál senkivel. Szűk vagy, látszik, hogy még nem hatolt beléd senki...


Amúgy a leírásán rajta van minden, de így nem fogod tudni feltenni, mert nagyon rágörcsölsz és be fogsz feszülni.

2014. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!