Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szivacsos gyerek melltartót...

Priceless kérdése:

Szivacsos gyerek melltartót szeretnék. (? ) Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6.-os vagyok és szeretnék egy szivacsos gyerek melltartót. Anya mondta hogy nekem már ilyen kell. Ne azt képzeljétek hogy hatalmas melleim vannak. Nem. Kb egy egyenes felülettől számítva 5centi, de lötyög. Utálom hogy futok vagy lépcsőzök és ugrál a mellem. Mentünk is venni de nem találtunk. Vettünk melltartópántos cicifixet de az sem fogja rendesen. Hol találok GYÖNGYÖSÖN olyan fehérneműboltot ahol van ilyen melltartó? A válaszokat előre köszönöm :)

2014. szept. 14. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem szivacsos kell, az ugyanúgy nem tartja! Sportmelltartót vegyél. Rengeteg webáruház árul ilyet.
2014. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a szivacs tartja meg fixen a mellet hanem a megfelelő méret. Mérd meg mell alatt szorosan és a legszélesebb ponton lazán a kerületedet, abból meg lehet kb mondani mekkora a méreted.
2014. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szivacsos melltartó kell, hanem ahogy írták sport melltartót.
2014. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok!!
2014. szept. 19. 14:03
 5/7 anonim válasza:
ÖÖÖ a C&A ban láttam pár hete. nézzétek meg (kaposváron+fehérváron is)
2014. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hat en is voltam igy es eloszor csak a takkobol vettem szivacsosat ami meg gyerekeknek valo aztan kesobb rendes felnottet a h&m bol
2015. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
/Utolsó előtti vagyok/ Az ázsiai áruházakban is lehet kapni 1000-1500 ft között. 34AA-s méretben láttam
2015. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!