Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos alhasii és deréktáj...

Folyamatos alhasii és deréktáji fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja volt egy kismedence gyulladásom, ami kezelve lett Zinnat-tal. Közben megjött a szülés utáni első menzeszem (10 hónappal szülés után). Hüvelygyulladásom is volt, kenet eredménye Streptococcus Ag. Medencegyulladás utáni hasfájás megmaradt, ezért elkezdtem probiotikumot szedni, hátha az antibio miatt fáj még a hasam. Úgy tűnt jobban is lettem tőle. Azonban egy hete ismét fáj a hasam, derekam, étvágytalan vagyok. Olyan mintha menstruálnék, de mégsem. Most lenne esedékes. Aug 17-én volt az első, de még szoptatok, ki tudja, hogy mikor jön meg legközelebb. Kétségbe vagyok esve, hogy mi bajom lehet. Én erős premenstruációs szindrómának írom ezt le, de akkor miért nem jön meg. Hetekig eltarthat? Voltam egyébként urulógusnál is, nőgyógyásznál is. Nem találtak semmi bajt. Vérképem is jó. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mi lehet a bajom? Mert az orvosok nem igazán tudják...
2014. szept. 19. 07:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!