Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyugtassatok meg, ugye nincs baj?

Nyugtassatok meg, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy késik, és már meg kellett volna jönnie...nem feszül se a hasam, se a mellem(csak nyomásra fáj picit). Ennek ellenére az utóbbi egy hétben híztam három kilót, az alhasam növekszik, és folyamatosan éhes vagyok(hozzá teszem nagyon vékony voltam).

Nem feküdtem le a barátommal, annyi történt, hogy óvszer volt rajta, és kicsit oda tette, de nem tette be nekem.

Már nem történt. Ennek ellenére nagyon félek, hogy valami baj van, mert nagyon nagy az étvágyam, és hízok is.

47 kiló voltam, és most tartok 50-nél.

Nem merek már enni...volt valakinél így? Vagy lehet csak azért vagyok több kiló mert meg fog jönni?


2014. szept. 27. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs szó terhességről. Valószínű stressz evő vagy, és ezért hízol. Sokan szenvednek ettől, nem vagy egyedül. Ne csodálkozz, ha ilyen nagy az étvágyad, hogy nő a hasad is. Tornázz, vagy fuss naponta.
2014. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ha tényleg csak ennyi volt, és spermás kézzel sem piszkált téged. Akkor terhes nem vagy. És valószínű ez azért van mert megfog jönni! :)
2014. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!!

Pedig pont az a típus vagyok, aki stressztől fogy!! Eddig sose híztam a stressz miatt, csak fogytam...2 hét alatt 5 kilót, és akármennyit ehettem, stresszes időszakban fogytam.

Tornázom, illetve majdnem minden nap sétálok egy órát.

Köszönöm a megnyugtatást!!

2014. szept. 27. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, ha ennyire bizonytalan vagy
2014. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyit késik?
2014. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ha sokat késik fogok..

Hát általában 28-35 nap között szokott megjönni, most van a 35. nap. Úgyhogy még nincs vele gond, de azért nem örülnék, ha még egy hét eltelne...

2014. szept. 27. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, aztán mégegyet, biztos ami biztos.
2014. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!