Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy el kellene mennem...

Lehet hogy el kellene mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,kb. 3 éve menstruàlok. Ez idő alatt sem állt be rendesen. Soha nem jön meg időben,mindig 1,2 hetes késéssel jön meg,valamint többször is előfordult,hogy ki is maradt egy-egy hónapot. A múlt hónapban pont "időben" lett volna,de nem volt más,csak a wc papíron kis barnás színű csíkok.A betéten semmi nem volt. Kb. 1,5 hétig ez volt,mire normálisan beindult.Eddig sose volt ilyen. Még annyit,hogy az elmúlt fél évben,amikor menzeszeltem, éjszaka szinte semmi nem volt, a betét szinte száraz volt,valamint napközben sem volt olyan "nagyon" sok mint azelőtt.El kellene mennem nődokihoz,vagy ez normális ilyen korban?
2014. okt. 2. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdezném, hogy ez most így normális-e. Valószínűleg igen, de szerintem ezt ne a gyk-n állapítsuk meg, nagy valószínűséggel meg sem fog vizsgálni a doki, menj el hozzá nyzgodtan, mert ha mégis van valami baj, akkor legalább idejében kiderül.
2014. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ifjúsági nőgyógyászatra menj vagy női dokihoz
2014. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez még így a korodban.
2014. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát még csak 15 éves vagy, nyugi! rendben van ez még így, 17 éves kor körül kellene beállnia.
2014. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!