Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell jövőre nőgyógyászhoz...

Kell jövőre nőgyógyászhoz mennem? 13/L

Figyelt kérdés
Idén voltam nőgyógyásznál hormonok miatt és anyu azt mondta hogy most nem fog megvizsgálni de majd jövőre igen.

2014. okt. 7. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen szabály nincsen. Ha szükséges, akkor megvizsgálnak, kortól függetlenül (max. a vizsgálat módja eltérő), ha nem kell, akkor nem fog csak úgy "neked esni", amíg kislány vagy.
2014. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 7. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
mi van a hormonjaiddal?...
2014. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya az arcom mert tele van pattanásokkal 8 éves korom óta most 13 vagyok de semmi
2014. okt. 8. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
De ezzrl miért nőgyógyászhoz mentrk? Miért nem bőrgyógyászhoz vagy endokrinológushoz?
2014. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már voltunk bőrgyógyásznál de nem használt a gyógyszer.és először vérképet akartunk ha valami nem lett volna rendben mentünk volna endoklinikára
2014. okt. 9. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell megvizsgáltatnod magad nőgyógyásszal,erőszakkal nem vizsgálhat meg.A pattanások ellen meg elég ha vérvizsgálatból megnézik hogy mi a baj,nem kell ahhoz a nemi szerved is megnézetni.



Lehet anyukád szeretné hogy megvizsgáljon a doki majd 1 év múlva.De mivel nagyon fiatal vagy,ill leszel akkor is még,a mensid is rendben lesz és remélem szűz leszel még akkor nem kényszeríthet az anyukád sem a vizsgálatra.


Ha te nem állsz készen a nőgyógyászati vizsgálatra ne is enged majd és ha nem is indokolt.



Ha meg akarna vizsgálni a doki akkor jobb ha nincs külön vizsgáló része a dokinak ha anyukád a vizsgálón kívül marad kint majd,mert ez egy intim vizsgálat és szerintem azt jobb ha orvoson kívül más nem látja.


De emiatt nem kell hogy az orvos megvizsgáljon,szerintem ezt az anyukád akarja csak.

2014. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!