Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek a lábán karján és más...

Akinek a lábán karján és más helyeken több szőre van mint általában vagy esetleg már kóros az eleve szőrösebb puncival jár együtt?

Figyelt kérdés
A kerdes forditva: van olyan akinek nagyon szőrös vagy lenne a puncija, de máshol nem?

2014. okt. 14. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tapasztaltam h ez így van. Akinek jó szőrös a karja és dús a szemöldöke, annak a puncija is eléggé szőrös.
2014. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Te nem nő vagy gondolom
2014. okt. 16. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok...csak a tapasztalatomat írtam le.
2014. okt. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én lány vagyok,a lábam,karom,rendkívül szőrös,szemöldököm is van rendesen és az intim résznél is nagyon nagy és dús.
2014. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szőrös a karom, a hasamon is látható, és sajnos "ott" is elég sok szőr van...

L

2014. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy látjátok inkább a sötétebb haj és szem világosabb bőr esetén látványosabb a szőrzet vagy van aki barnább bőrrel is látványosabban szőrös. Az eddigi tapasztalataim alapján akiknek mindenhol volt szőre elég sok azoknak intim részen nagyterjedelmű, de nem igazán sűrű volt.
2014. okt. 18. 08:05
 7/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem mindenhol van és az intim rész is elég dús,nagy kiterjedéssel.
2014. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az igazi retro filmekben látható szőrös punci vagy még annál is több?
2014. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!