Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kúp használata után...

Canesten kúp használata után másoknak is fehér folyadék jön ki a hüvelyéből?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak távozik a kúp. Ez normális, több napig is eltart.
2014. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így igaz, ez teljesen normális.
2014. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen kifolyik a kúp egy része, betétet kell ilyenkor betenni.
2014. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a segédanyagok, amik nem szívódtak fel, távoznak a testedből. Ilyenkor érdemes kis tisztasági betétet használni, a fehérneműd megóvása érdekében. Valamint ha érzékeny bőrű vagy (pl én igen) akkor amint érzed, hogy távozott egy adag, cseréld a betétet, nehogy felmarjon a tabi. Hidd el, tudom miről beszélek. Vagy ha teheted, egy kis védőkrémmel bekenheted a hüvely környékét, (nem belül!!) hogy ha nem tudsz azonnal cserélni, akkor se marja fel. Nekem egyszer úgy felmarta pont a Canesten, hogy konkrétan véres volt a betétem. Rettentően megijedtem, irány az orvos, és Ő mondta, hogy "nincs baj" csak felmart a kúp. Fel is írta a gépébe, hogy ha lesz még ilyen problémám, Canestent ne írjon. Legközelebb mást kaptam, és az nem mart fel. + vigyáztam is nagyon, ahogy fent írtam, krémet vettem, és azonnal cseréltem.


Remélem tudtam segíteni!

2014. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze hogy segitett:D köszönöm
2014. okt. 17. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök. :-)
2014. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!