Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. egy év alatt alakulhat ki...

B32 kérdése:

Kb. egy év alatt alakulhat ki méhnyakrák, úgy hogy előtte három évig folyamatosan tökéletes volt az eredmény?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztus-szeptember környékén voltam utoljára rákszűrésen, minden rendben ment. Aztán ez év májusa körül elkezdtem küzdeni nagyon kevés sárgás folyással. Kezeltek gombára. Aztán ez többször visszatért. Most szeptember elején jelentkeztem rákszűrésre, de nem sikerült levenni mert véreztem vizsgálat közben, így a doki további hüvelykúpot írt fel, mondván tönkre tettek az előzőleg szájon át szedett antibiotikumok. Most használtam el a kúpokat, utána kúra szerűen kell használnom a Lactofeelt és úgy kell vissza mennem kb. három hét múlva. Na de én nagyon beparáztattam magam. Nem e méhnyakrák tünete a sárgás folyás és azért nem múlik el teljesen mert ez nem is gomba, vagy hüvelygyulladás. Meg ilyen se volt még soha hogy ne tudják megcsinálni a rákszűrést olyan érzékeny legyen a hüvelyem :( Ezért érdeklődnék hogy egy év alatt lehet baj?
2014. okt. 19. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, várd meg a vizsgálatot. Mindentől függetlenül addig is, utána is erősítsd az immunrendszeredet, szedj probiotikumot, szaunázz, legyél napon sokat, csökkentsd az állati fehérjét, főleg a tejterméket, tegyél mindenbe kurkumát.
2014. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

A méhnyakrák akár egy hónap alatt is kialakulhat, a negatív eredmeny után, de elég valószínütlen.


A sárgás folyás sok mindennek lehet tünete, emiatt elöre idegeskedni nem érdemes. Az meg, hogy nem tudtak mintát venni, nem jelent sokat,eppen mert a gyulladás miatt nem kapnának reális eredményt.

2014. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
megpróbált mintát venni, csak rögtön elkezdtem vérezni
2014. okt. 19. 08:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet semmi képpen sem.

A méhnyakrák kialakulásához 4-5 év kell, ezért írja a protokoll is a 2 évente szükséges szűréseket. (Amit nálunk Magyarországon a nőgyógyászok kiharcoltak 1 évre).

Ha rendesen vizsgáltak elötte akkor teljes nyugalomban lehetsu, biztos hogy nincs rákod!

2014. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg igen szomorú, hogy az antibiotikumhoz nem írtak fel, vagy ajánlottak neked hüvelyflóra helyreállítót és min normaflórt.
2014. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Antibiotikumnál szóltam a körzetimnek hogy általában előjön a gombám penicillin származéktól így írt Diflucan 2db-os gyógyszert és gynoxin hüvelykúpot. Azt elhasználtam és utána mentem a nőgyógyászhoz. Ő elsőre azt mondta hogy elég volt a kezelés , semmi gond, de mikor megpróbálta a rákszűrést megcsinálni elkezdtem vérezni. Igen, lehet hogy sok volt a gyógyszer csupán, viszont a ráktól valahogy nagyon tartok. Egy éve, és az azt megelőző 3 évben is rendben voltak az eredményeim.
2014. okt. 19. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet rákod, nyugi!!

3-5 év kell a kialakulásához, ha jártál, ahogy írtad akkor nem lesz semmi baj.

2014. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb idő kell a rák kialakulásához.
2014. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mi lett végül? Tudunk már valamit?
2014. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést. Túl vagyok a Klion kúrán, azt mondta a doki utána használjak kb. három hétig Lactofeelt és csak azután menjek vissza hogy tudjon regenerálódni a hüvelyem. Most itt járok, használom kétnaponta a lactofeelt, de mindjárt meg kell jönnie, és mivel a dokim egy héten csak egyszer rendel. Jövőhó 20-án tudok leghamarabb visszamenni. Addig vigyázok és próbálom fentartani az egyensúlyt ezzel a Lactofeel-el hogy letudja venni a citológiát és végre legyen eredmény.
2014. okt. 29. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!