Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO-t állapított meg az...

PCO-t állapított meg az orvos, most először szedtem Clostilbegyt-et, és nem jött meg a menstruációm. A terhességi teszt negatív, mégis szédülést és hányingert tapasztalok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 13:05
 1/4 anonim válasza:

A closti mellekhatasa lehet ciszta ami verzeskimaradassal is jarhat.

Illetve lehetsz babas is, csak kesobb mutatja ki a teszt. Pl nekem majd 2 het utan lett egyertelmuen pozitiv.

Mikor csinaltad a tesztet?

Mindenkepp ismeteld meg, de ha ket het utan is semmi es nega a teszt, menj dokihoz!

Sok sikert a babahoz!!

2014. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is Clostilbegytet szedtem (bár én nem voltam PCO-s), nálam a 3. hónapban hozott pozitív eredményt. Amikor elmaradt a menstruációm a terhességi teszt csak nagyon halovány csíkot mutatott. Szerintem is később ismételt, akkor már hátha látszódik is valami.
2014. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a clostilbegyt szedése előtt egyáltalán nem volt rendszeres a menstruációm, ezért kb. 15-16 éves korom óta folyamatosan szedtem fogamzásgátlót, hogy megjöjjön. Éppen ezért nem is tudom, hány naposaknak kell lennie a ciklusaimnak (28, 29, 30...). Múlt héten hétfőn volt a 28. nap, kedden csináltam is egy tesztet, a határidő lejárta után halvány pozi. Pénteken megismételtem, egyértelműen negatív. Csináljak még egy tesztet a hét vége felé?
2014. okt. 20. 13:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Most már olyan barnás folyásom is van, fáj a jobb petefészkem és úgy érzem, mintha meg akarna jönni...

Mit szóltok ehhez?

2014. okt. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!