Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hormontablettákat...

Milyen hormontablettákat tudtok amik visszaveszik a szőrnövekedést?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (tudom, fiatal ahhoz,hogy ilyen tablettákat szendjek) de elég szőrös vagyok (sajnos bajuszom is van és több más helyes is van szőr ahol nem kéne lennie) és bizony nem pihék és világosak (azért annyira nem erős a bajuszom mint a férfiaknak, de...) Egyelőre csak érdeklődni szeretnék, hogy milyen tablettákat tudtok, utána szeretnék olvasni (mellékhatások stb.)

Esetleg ha tudtok más módszert(ne gyantát meg ilyeneket írjatok, mert itt TÖBB VAN MINT SIMA SZŐR) akkor legyen szíves írja le, nagyon megköszönném



2014. okt. 19. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez genetika. Ha bogyókkal megpróbálod lecsillapítani, annak érdekes következményei lehetnek nem csak azért, mert fiatal vagy, hanem azért, mert ez így van.

Jobb, ha hozzászoksz, és/vagy borotválkozol.


Ha nagyon zavar, lehet kapni test szőrtelenítőt is. Nekem is több szőröm van, mint kéne, de ha levágom, akkor utána hülyén fog kinézni, amikor nő, és az se biztos, hogy 'csupaszon' jól néznék ki.

Ahol szükségesnek érzem, ott meg borotválom. Ennyi.

2014. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz és endokrinológushoz, úgyis csak ők tudnak hormongyógyszert felírni!
2014. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp el szeretnék menni vele orvoshoz rákérdezni.

Igazából nagyon nem tudom mit csináljak.Mert nem hiszem,hogy ez normális lenne (persze aki nem lát, annak semmit jelent).

Csak szerettem volna direkt ilyen problémákra kifejlesztett tabletták mellékhatásait elolvasni.

Azért köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 19. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Édesanyáddal együtt menjetek el és jelentkezzetek be a Heim Pál gyermek-endokrinológiára. Kb.2-3 hónap mire bejuttok, vérvételt csinálnak, és megnézi a doki, hogy van-e valami elváltozás a hormonértékeidben a normálishoz képest.Az összes hormont megnézik ilyenkor, úgy hogy csak nyersz ezzel, ha elmész.A vizsgálat ingyenes.
2014. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. okt. 19. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól írták az előzők, a hormonvizsgálat lesz a dolog nyitja. Annyi kérdésem lenne, hogy megfigyeltél magadon egyéb furcsa tüneteket esetleg? Hajhullás/ problémás menzesz/ szokatlan helyen (pl. has, mell) szőrösödés, túlsúly vagy egyéb?
2014. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: bocsi, nem esett le, hogy lány vagy.. :S akkor természetesen az, amit a többiek is írnak
2014. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 - hajhullást nem tapasztaltam, viszont sajnos megjelent a hasamon és egyéb más helyen is szőr...Túlsúlyos nem vagyok, sőt! Szerencsére mély hangom nincs, se sok pattanásom, csak a szőr de az elég sűrű, sötét és sok helyen van...

#7-es vagyis #1-es semmi baj és köszönöm

2014. okt. 20. 20:06
 9/12 A kérdező kommentje:
még a #6-nál lemaradt a menzes, nos hát nagyjából időbe meg szokott jönni, 6 napig van meg, szerintem elég normális. Viszont előtte 3-4 nappal a bal petefészkem mindig fáj, vagyis inkább szúr. (Tudom, hogy egyik hónapba bal feléről megy a pete, másik hónapba a jobb feléről, de nekem mégis mindig a bal fáj)
2014. okt. 20. 20:09
 10/12 anonim ***** válasza:
6os vagyok: endokrinológusnál vagy nőgyógyásznál kérd, hogy vizsgáljanak meg PCOS-re. Ez a túlzott szőrösödés férfi nemihormon túltengésére vall, ami a PCOS egyik fő tünete
2014. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!