Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek-e terhes?

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
A baratommal 1 honapja voltunk egyutt, nem vedekeztunk, de nagyon ovatodak voltunk es mielott elment volna, kivette joval azelott. 16 eves vagyok. A legutobbi mensim az Aug. 23.-an volt. Aggodom. A alhasam par napja elkezdett fajni, de nem mindig, de ha igen, akkor.gorcsosen, mintha mensis gorcs lenne, pedig nem. Aztan az alhasi fajdalmak mellett hanyingerem is van, de csak az, de ez is olyan, hogy egyszer van egyszer nincs. A mehszajam emeny, es duzzadt, es lent van. Csak ketszer volt eros alhasi fajdalmam, az egyik csutortok reggel a masik meg szombaton, mikor megtapogattam :S 4db tesztet is csinaltam mar...mindegyik negativ lett. Nem.tudom mi lehet ez :( szerintetek ?

#alhasi fájdalom #Terhesseg gyanuja
2014. okt. 19. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
aug 23an volt mensid utoljara?menj orvoshoz
2014. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valakinek voltak már hasonló tünetei ??? mit jelenthet ez? :(
2014. okt. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!