Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek állandóan?...

Miért vérzek állandóan? Folytatás lent:

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítsetek ha tudtok! Kb.:6 hónapja teljesen felborúlt a menstruációm! Folyamatos a közti vérzésem és össze-vissza jön meg! A férjemmel 9hónapja próbálkozunk gyerekkel és a 6. hónaptól van ez...több doki" elküldött " hogy míg nem múlik el nem lehet vizsgálni, de ezt kicsit felelőtlennek tartom, mert ez már nagyon dúrva és tök kifáraszt...

Ma jelentkezek be magán ngy.-hoz, de talán van valaki akinek volt ilyenje és tud segíteni mi lehet a baj?

Köszönöm!


2010. jan. 25. 10:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem küzdök túlsúllyal és nem is szedtem soha fogamzásgátlót.
2010. jan. 25. 10:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura, hogy elküldtek és felháborító. Biztos hogy a magándoki normálisabb lesz és segít. Engem már többször vizsgáltak vérzés alatt is. Nem is ultrahangoztak? Esetleg próbáld meg a cickafark füvet vagy a barátcserjét is.
2010. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Előszőris köszönöm a válaszodat!

Nem vizsgált adott ergam cseppet, hogy majd elmúlassza és akkor menjek vissza, csakhogy rosszabb lett, mint volt így 5 nap után nem szedtem tovább a cseppeket...

Igen a barátcserjén én is gondolkoztam, de előbb a dokival megnézetem mi van, mert ez már nagyon dúrva!

Az a fura, hogy régen semmi ilyen bajom nem volt!

Teázok is rá jóideje, de nem javul ezért gondolom, hogy itt többről van szó.

Olvastam, hogy lehet hormonális, de más tünet semmi nincs...bár lehet ez bőven elég hozzá:(

2010. jan. 25. 10:44
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom csinaltak-e ecografot,mert azon latszana ha a mehfalad vastagab a keletenel es ez okozhat "folyamatos"verzest es a teherbeesest is megnehezitheti.Meny vissza az orvoshoz,mert ha ez a baj segithet!
2010. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!