Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót! Most mi lesz? Milyen következményei lehetnek ennek?

Figyelt kérdés

Dienille 3X21-es fogamzásgátlót szedek.

Már a harmadik csomagnál tartok, szombat este kellet elkezdeni az új levelet, viszont hétfő este elfelejtettem bevenni és csak most jutott eszembe.

Most mit csináljak? Lehet ebből baj?



2014. okt. 28. 17:45
 1/7 anonim válasza:
Szerintem lehet baj légy óvatos.
2014. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de mégis mi?


Ha az első héten felejtett el bevenni egy filmtablettát:

Mielőbb be kell venni a kimaradt adagot, még abban az esetben is, ha a késedelem hosszúsága miatt ekkor két filmtabletta bevétele szükséges. Ezt követően az előírt időpontokban kell szedni a készítményt, azonban 7 napon keresztül kiegészítő fogamzásgátló módszert (például óvszert) is kell alkalmazni. Ha a megelőző 7 napos időszakban közösülésre került sor, nem zárható ki a terhesség lehetősége. Ebben az esetben haladéktalanul értesítse kezelőorvosát.


most akkor ezek szerint vegyem be az elmulasztott adagot meg a mait?

2014. okt. 28. 17:55
 3/7 anonim válasza:
74%

Mivan b#zdmeg, nem tanultál általánosban értő-olvasást, vagy alapból ilyen sötét vagy, hogy nem tudsz értelmezni pár egyszerű magyar mondatot?

Az ilyeneknek betiltanám a szexet...

2014. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen es szerintem ebben a honapban hasznaljatok ovszert, vagy valami spermicides cuccot, de legalabb megszakitast.
2014. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne rémíszd már magad. Én sokszor jártam így, ráadásul akkora bamba voltam, hogy nem is vettem észre, csak a végén, mikor már pársz szem maradt, hogy basszus én valamikor kihagytam egy szemet.

Így az utolsót már kidobtam, mert nem akartam a napokat kitolni.

Soha semmi baj nem történt az egy szemek miatt.

38/N

2014. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

"Gyógyszer mellett estem teherbe" szöveg ilyen esetek miatt szokott előfordulni...Hogy lehet baj belőle? Ki tudja? lehet igen, lehet nem...

Ha terhes leszel akkor te is mentegetőzhetsz , hogy gyógyszer mellett estél teherbe

2014. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csináltuk előző heten de használtunk óvszert
2014. okt. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!