Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő mire kiürül a...

Mennyi idő mire kiürül a szervezetből a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2 napja hagytam abba a szedését.Egyszerűen nem bírta a szervezetem,állandóan fájt a fejem,nagyon rossz kedvű voltam tőle és érzékeny,mindenen elsírtam magam,és ami a legrosszabb volt,az az állandó gombás fertőzés.Az elmúlt 1 évben havonta látogattam a nőgyógyászt,rengeteg kúpot,krémet használtam már,de most azt mondtam elég.3.fajta fogamzásgátlót szedtem egyébként.

Dienille-t szedtem 3 hónapig,aztán voltak egyéb gondok,nem szedhettem.Majd Jangee-t szedtem 1 évig és 2 hónapig.Utána 3 hónapig újra Dienille-t,most pedig 1 hónapig Symiciát.Összeségében közel 2 évig szedtem,4 hónapos kihagyással.


Most fog megjönni,utána irrigálnom kell,majd egy újabb gyógyszer kúra,reményeim szerint ez már hatásos lesz.Közben a párom is kezelve van.Megváltoztattam az étrendemet is,nem eszem cukros dolgokat,szénhidrátot minimálisra csökkentettem,sok folyadékot iszom,gyógyteákat is,elkezdtem mozogni is.


Mit tehetnék még a szervezetem érdekében?

20/L


2014. okt. 30. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedjél Gasztro 825 probiotikum port legalább 1/2 évig egyfolytában. Hamar kiürül a szervezetből, ezért védekezni kell.
2014. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!