Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a fehéres váladék?

Mi az a fehéres váladék?

Figyelt kérdés
kb 5 napja lett vége a mensesemnek, és most mikor elmentem "nagydolgozni" a wc-re, és hátul ilyen furi fehéres gennyes vmi volt (a wcpapiron). mint mikor taknyolunk. ez mi lehet?? és nem ilyen folyadék, inkább ragacshoz hasonló (mikor wcpapirba összehajtottam majd kinyitottam, nyult...)
2007. okt. 25. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez hüvelyváladék volt,valószinűleg tisztul a méhed.

Kakálásnál ez előfordul hiszen ellazulnak az izmok a hüvelynél is és igy könnyen távozik minden felesleges anyag.

Ha nem állandó ez a jelenség és nem gyanakszol fertőzésre(szerintem nem az),akkor nem kell aggódnod!

(Nekem is volt már ilyen azért irtam a választ.:))

2007. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
csak meg akarom erősiteni amit az előttem szolo irt. nekem is volt már ilyen, tök normális jelenség, no para.
2007. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
elöbb utóbb talán minden nőnek van...nyugalom......normális dolog:Dtisztul a méhed
2007. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!