Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Melyik betétet tartját...

Lányok! Melyik betétet tartjátok a legkényelmesebbnek?

Figyelt kérdés
Én libres betétet hasznáok de szerintem kényelmetlen mert nagyon kemény.Amikor a betét csomagolásán az 5 cseppből átom csappp van beszínezve akkor az normál vagy erős vérzésre van ?Mer nekem suiban minden szünetben cserélnem el a3 cseppeset mert az megtelik . Az erős vérzésnek számít ?

#menstruáció #betét #erő vérzés
2014. okt. 31. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
A betethez nem nagyon értek , kb 15 éve használtam utoljára . Próbáld ki a tampont, nem is érzed ráadásul a comfort érzetet biztosítja .
2014. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Always-t használtam anno, azt nagyon szerettem :)

Óránkénti csere az már erős vérzés.

2014. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is alwayst használok, meg tampont. A libressnek olyan fura a felülete, mindig úgy éreztem, hogy nem szív rendesen.


Off: rajtam kívül senki nem használ tamponhoz betétet? És ha nem tudtuk rögtön cserélni mikor megtelik? Vagy csak tisztaságit?

2014. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3-as: Csak tisztaságit használok tamponhoz. Olyan nincs, hogy nem tudok cserélni.
2014. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a gyors válaszokat. A tamponnal még nem próbálkoznék 13 évesen , szüzen de azért kössz a tippet.Az normális ha a ciklusom nm8-9 napos? MOst jött meg elősször(már elmúlt).Az első napban barna és alvedt vérkeverék volt, a második naptól a hetedik napig rendes piros volt a vérzés és a9. napon meg barnavolt és 10. napon meg már elmúlt . Ez akkor rövid ? Normális ? Hosszú ?
2014. okt. 31. 23:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Elején még normális ennyi jó pár évig. Majd fog rövidülni.
2014. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát ennek nagyon örülök :) mert minden nap a sírás kerülgetett hogy mikor lesz már vége ennek a rémálomnak:(
2014. okt. 31. 23:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne rémálom???
2014. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Már az elsőnél nyavalyogsz...el kell fogadni, hogy ezzel jár, hogy nő leszel. A klimaxig még sok idő van.
2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon sok jött, óránkénti csere nekem nem a Menyország és a hasam is fájt. Eggyolytában úgy éreztem magam mint egy kisgyerek aki nem tudja korlátozni hogy mikor pisiljen (lehet hogy hülye példa de ezt éreztem), egész álló nap tocsogni a vérben , zörögni a WC-ben. A elviselni az egyébként legjobb barátnődet aki kisérgetni akar a mosdóba, és kérdezgeti hogy minden rendben (teljes jó szándékkal) amikor biszotsan ő is tudja hogy nem akarom hogy tudja mert nekem ez nem jó. Szóval szerintem ez így zavaros de remélem ki tudod bogózni hogy mit akartam mondani:)
2014. okt. 31. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!