Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire hatásos a Canesten...

Mennyire hatásos a Canesten hüvelytabletta és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ezt a tablettát, vagy hüvelykúpot, (pontosan nem tudom)írta fel a dokim. A tünetem, fehér folyás és kellemetlen szag. De egy kicsit kétkedve fogadtam, mert sajnos az én orvosom szabin van és ő helyettesítette, ami nem lenne baj, de nem hallottam róla túl sok jót. Viszont ezzel nem szeretnék játszani, úgyhogy a ti tanácsotokat is kikérem. Segítsetek légyszike.
2007. okt. 25. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Canesten hüvelytabletta gombás fertőzésre van,ami nálad valószinű a tüneteid alapján.

Szerintem csináld meg a kúrát,mert a gomba meddőséget is okozhat ill. más szövődménye is lehet ha nem kezeled ki magad!

Azt nem tudom mennyi most az ára,de a patikába megmondják.

2007. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostani új formulája jobb, mint a régi volt és úgy érzem, hogy jobban használt mint a többi. Most duóban adják a krémmel, ezt reklámozták sokáig, a férjem többször ki akart szökni a világból miatta, olyan 1500 körül lehet
2007. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!