Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormontartalmú, mellnövekedést...

Hormontartalmú, mellnövekedést serkentő tabletták tényleg működnek, vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de iszonyú kicsik a melleim, még az A-kosaras melltartót se töltik ki rendesen. Az egész testem alulfejlett, de a mellem zavar a legjobban, de műttetni nem akarom, mert drága és természetellenes, + semmi esetre se feküdnék kés alá. Valószínű nem genetikai eredetű a dolog, mert a családban senkinek sincs kis melle, valami hormon alulműködés állhat a dolog hátterében. Ha így van, segíthetnek a tabletták? Elsősorban annak a véleménye érdekelne, aki szedett már ilyeneket. Köszi a válaszokat előre is.

2014. nov. 3. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Először akkor egy endokrinológiai kivizsgálást javaslok. Hormonvizsgálat vérvételből, és kiderül, rendben vannak-e a hormonjaid. Menzeszed rendszeres?

Olyan tabletta nincs, el ne hidd.

Nekem fogamzásgátlótól nőtt 2 méretet, de annyi mellékhatása volt, hogy nem érte meg. 2,5 évig szedtem.

2014. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, félre ne értsd, nem azért szedtem, hogy nőjön a mellem, ez is az egyik mellékhatás volt. csak.
2014. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a menzesz rendszeres, semmi gond vele...fogamzásgátlót pedig nem szeretnék szedni, rengeteg káros hatása lehet. Mindenesetre köszönöm a választ. :)
2014. nov. 6. 17:12
 4/6 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez a problémám. Nagyon elkeserítő a dolog. Eszek rendesen,de semmi vagy ha van is valahol plusz,az a combra megy. Én is fontolgatom a hormonvizsgálatot. Ezt a nőgyógyászati endokrinológián kell kideríteni vagy a sima endokrinon? Neked milyen gyógyszert írtak fel és mik voltak a mellékhatásai? Meghízni azért én sem szeretnék,de ezek a mellek egyértelműen nem normálisak.
2014. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Genetika.. ha megjön a menzeszed akkor nincs hormon problémád szimplán ilyen géneket örököltél.

De egyébként én Beauty Breast nevű készítményt szedtem 2x 3hónapi adagpt tehát fél évig összesen. Ebben növényi fitoösztrogén hormonok vannak, netről meg lehet rendelni, kicsit drága de megérte mert a 75a méretű melleim 75c sek lettek. mindenki azt hitte hogy megműtettem annyira látható a különbség csak ajánlani tudom :)

19L

2015. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Fogamzásgátlót nem akarsz szedni a káros hatások miatt.

De "Hormontartalmú, mellnövekedést serkentő tablettát" igen...

Őőőő... nem érzel egy kis önellentmondást?


Egyébként nincs ilyen tabletta, sok nőnek növekszik a melle a fogamzásgátlótól, másoknak nem. Valakinek kellemetlen mellékhatások jelentkezni, másnak megszépül a bőre, megint másoknak semmi ilyen nincs...


Attól hogy anyukádnak nagy melle van, még örökölhettél olyan géneket, amelyek kis mellméretet okoznak.

2015. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!