Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HSIL/CIN2 lett a rákszűrés...

HSIL/CIN2 lett a rákszűrés eredményem, műteni fognak. Milyen gyógyulási esélyeim vannak? Akinek volt ilyen meggyógyult?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Milyen mütéted lesz?Nekem a jövő héten lesz teljes nőgyógyászati mütétem,rossz szövettan miatt:(Szerencsére nekem azt mondták az elején vagyok,igy megúszhatom egy méh és petefészek kivétellel.
2014. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

én még ott nem tartok (talán) konizációs műtét lesz....(hurokkimetszés) . Remélem a szövettan nem lesz rossz és nem kell további műtét!

Neked kitartást és jobbulást kívánok!

2014. nov. 6. 10:04
 3/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok
2014. nov. 6. 17:43
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múlthéten volt a műtétem és a gyógyulási esélyed 100%. Ha nem elsőre de 2.-ra kivágják az össze rossz részt ;)

Nekem is csak jövőhéten lesz meg a szövettan, CIN3 volt de ez nem rák, ez 1 rák megelőző műtét, ne félj!!!

2014. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm! most nagyon megnyugtattál!!!! remélem így lesz! neked is sok sikert és jó eredményt kívánok!
2014. nov. 10. 14:44
 7/21 anonim válasza:
100%

Ne aggodj! A műtétet és utánna a kezeléseket végig kell csinálni.Ne engedd meg Magadnak, hogy idegileg összeroskadj.Bizz magadban és az orvosokban!!Ha lekileg padlon vagy, hited szerint imádkozzál, de szívből, vagy káromkodjál, de bokábol!Mindkettő egyformán használ.

2 vastagbél műtéten és kemoterápián vagyok túl.Hiányik 60 cm. vastagbél!!11 éve jól vagyok,normálisan étkezem.Azóta semmi bajom!!! Kívánom, hogy sikeresen tul legyél a mütéten.Mindig légy biztos ,hogy Te meggyógyulsz!!

2014. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat!!! Hiszem, hogy nem lesz gond és minden okés lesz! Az orvosomban nagyon bízom és ez így van jól!
2014. nov. 12. 17:58
 9/21 A kérdező kommentje:
tegnap meg volt a műtét... már csak a szövettant várjuk...nagyon izgulok, hogy ne legyen baj...
2014. nov. 18. 11:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Megvan a szövettan azóta?
2014. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!