Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőgyógyász már felhelyezt...

Ha a nőgyógyász már felhelyezte a "kacsát", és rendszeresen használok tampont, akkor nagyobb az esély, hogy már átszakadt a szűzhártyám, és kevésbé fog fájni az első alkalom?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen kezdtem tampont használni, a szüzességem meg 17 évesen vesztettem el. Semmilyen fájdalmat nem éreztem az első alkalomkor. Valószínűleg te sem fogsz.
2014. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tamponhasználatnak és a nőgyógyászati kacsa felhelyezésének semmi köze ahhoz, hogy neked fog e fájni az első alkalom. Nyilván a tampon nincs olyan nagy és vastag, a kacsa pedig nem tágít ki.

Úgyhogy ez nem ezen fog múlni!

2014. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a szűzhártya miatt fáj alapvetően. Az van, akinek - legalábbis részben - az első szülésig is megmarad. Inkább azért, mert ismeretlen dologra készülsz, félsz és még ha baromira felizgat is a partnered, akkor is lehet olyan pszichés ok, ami miatt rágörcsölsz a dologra. De a megfelelő lelki érettség előny és a figyelmes partner is sokat számít, aki türelmesen, óvatosan bánik veled, nem csak bevágja és kész. De ne aggódj, a többség túlélte eddig. ;)
2014. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tampontól nem szokott átszakadni
2014. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ujjazással vesztettem el. Vérzett. Nem fájt, csak azt vettem észre, hogy minden úszik a vérben.
2015. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!