Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruáció?

Mitől késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Már 40 napja nem jött meg, ez nagy baj? Amúgy sem szokott norm. 28 napos ciklusom lenni, hanem több. De ez már soknak tekinthető? Mitől lehet? (óvszerrel védekeztünk, nem érintkeztem spermiumokkal)
2008. aug. 14. 10:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát pontosan, nem tusom megmondani mitől lehet, ha védekeztek akkor biztos nem lehetsz terhes. Nem tudom hogy mostanában mennyire lehetsz feszült, vagy stresszes, úgy tudom attól is kimaradhat, meg ha szabálytalan volt eddig is akkor lehet valami probléma van. Úgy gondolom, ha teheted menj el egy nőgyógyászhoz. Lehet kellemetlen de ha baj van, jobb még most elcsipni. Vigyázz Magadra!!
2008. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mégiscsak egy nőgyógyászhoz kellene elmenni ezzel, aki egy vizsgálat után biztosat tud majd mondani.
2008. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!