Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy ha megjön a menstruáciom akkor sohasem görcsöl a hasam? Ez normális mert a környezetemben lévő nők/lányok-nak mindig görcsölni szokott de nekem nem. 14/L

Figyelt kérdés
Már kicsivel több mint 2 éve megjött és egyszer se görcsölt a hasam és semmi fertőzésem sincs.
2014. nov. 11. 16:45
 1/5 anonim válasza:

Nem hiszem. (Miért lenne?😃 akkor már egykicsit sokat szenvednénk a pasikhoz képest)Tesómnak, anyumanak sem szokott (legalábbis nem szoktak emiatt panaszkodni, pedig nekik nagyon kicsi a fájdalom küszöbük.)

Nekem is csak az elsőknél, 11-12 éves koromban fájt.


16/lány

2014. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fáj, az nem baj, ha fáj, inkább örülj neki. Én mióta sportolok, azóta csak érzem a menstruációt, de nincsenek olyan szörnyű görcseim, mint régen.
2014. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben akkor nem csak én vagyok így ezzel....:)))

köszönöm a válaszokat..! :D

2014. nov. 11. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mázis vagy és élvezd ki. Kb. nekem is ez volt, de mióta aktív szexuális életet élek... jujj, szédülés, hnyinger, ájulás-érzés, gyengeség, felállni alig bírok sokszor. :(
2014. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki! :)
2016. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!