Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek várandós vagy más...

Lehetek várandós vagy más bajom van?

Figyelt kérdés
Rá két napra, hogy legutóbb együtt voltam párommal, reggel véreset pisiltem. Este semmi bajom nem volt, még hajnalban sem. Két óra múlva szintén semmi vér, csak egy két csepp, az is halovány. A pisilég viszont feszülő érzést keltett közben és pár pillanatig utána is, olyasmi érzés volt, mint mikor orgazmus után közvetlenül pisilek. Azóta egyre többször van hányingerem, szédelgek, egyszer csak egy századmásodpercre "elájulok" (mint mikor hirtelen leesik a vérnyomás). Lehetnek ezek várandósságra utaló jelek, vagy a pisilés ezt teljesen kizárja és más egészségügyi bajom van?

2014. nov. 12. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem menjél el vizeletmintával a háziorvoshoz és kérjél beutalót laborba.

Gondolom hólyaghurut lesz. A terhesség nem ilyen normális esetben.

2014. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen, erre én is gondoltam, de két nap múlva semmi bajom nem volt pisilés terén. A hányinger, gyengeség, fáradtság, hátizomfájdalmak viszont egyre gyakoriabbak, ma már egész nap nagyon rosszul voltam, estem-keltem szinte.
2014. nov. 12. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz allapotos igen,a leirt tünetek alapjan. De a vizeletnek nincs köze hozza azt gyulladas is okozhatja. Kerj egy laborvitsgalatot,illetve csinalj tesztet.
2014. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem akarlak lebutázni vagy hasonlók, de biztosan a vizelet volt véres? nem csak azért tűnt annak, mert a hüvelyedből folyt ki, és pisiléskor "lemosódott"?

Egyébként ilyen hamar nincsenek terhességi tünetek.

2014. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tudom, honnan jött a vér, nyilván lehetségez az, amit te írtál, azért írtam, hogy a vizelet, mert azon tapasztaltam, illetve, mikor "kitöröltem". Jajj, de alpári ezt így leírni :D Tudom, hogy nincsenek, ezért lepődtem meg. De nincs baba, azóta megjött, meg tesztet is csináltam. Meg jobban is vagyok szerencsére, nem tudom mi lehetett ez az egész.
2014. nov. 26. 13:39
 6/6 anonim válasza:
Utolsó voltam, akkor lehet, "csak" a hámréteg sérült, és az vérzett.. Az meg tud ám ijeszteni :D
2015. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!