Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé sok hüvelyváladékom...

Eléggé sok hüvelyváladékom van, mit lehet annak érdekében tenni h ez csökkenjen? Van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
köszönök minden segítséget !

2014. nov. 18. 13:43
 1/7 anonim válasza:
Mikor vettek utoljára kenetet? Mert akár lehet fertőzés tünete is. Viszont ha voltál vizsgálaton és az orvos szerint rendben vagy, akkor ez sajna igy marad és nem tuddz változtatni rajta. Nekemis sok volt, aztán a szülések után már vdak minimális van
2014. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom h fertőzés -e nem hinném mert nem viszket nem büdös nem fáj. szóval csak zavar hogy sokszor ilyen a fehérneműm 21 éves vagyok . 1x voltam nőgyógyásznál 14 évesen
2014. nov. 18. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem mindig van, hanem ciklikusan váltakozva, akkor az a progeszteron hormon miatt van, és az teljesen természetes dolog.
2014. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindennapos majdnem
2014. nov. 18. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd később talán csökken magától valamennyire.
2014. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

ha nem ciklikus, akkor orvoshoz kell menni, mert lehet valami fertőzés.

előző nem tudom, hol él, olyan nincs, hogy semmit sem lehet tenni. arra van az orvos. ennyi idősen különben is kell már évente járnod nőgyógyászhoz. ha egyet ajánlhatok, magándokihoz menj, ha van rá pénzed.

2014. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :) elmegyek akkor :)
2014. nov. 19. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!