Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől túrós állagú a folyásom?...

Mitől túrós állagú a folyásom? Nem viszket, nem fáj, semmi tünetem nincs. Néha nyálkás állaga is van. De ma pl túrós állagu. De többször normális. Mitől van ez? 15 vagyok

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Candida. Nekem is az volt. Tünet nem nagyon volt,időnként viszketett de nem mindig,nem volt szaga sem a folyásnak,csak túrószerű volt,időnként meg másmilyen,de sok. Elmentem nődokihoz, és Candida volt. Menj el,irass fel gyógyszert. (Mycosyst-et szedtem, majd elmondják,hogyan kell szedni. (akár több hónapig is kellhet,agresszív betegség ez). De jó gyógyszer,nekem hamar elmúlt tőle,de mindenképp szedd végig,ha tünetmentes vagy,akkor is. Ha esetleg van valakid és van nemi életed,akkor ő is szedjen belőle,nem annyit mint te,de ezt is elmondja az orvos.
2014. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, gomba.

Próbáld meg a Canesten combit elsőre és ha nem segít akkor nőgyógyászhoz kell menned.

2014. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!