Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vissza nőgyógyászhoz?

Menjek vissza nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Van egy petefészekcisztám, amit fogamzásgátlóval kezelünk. Tesiórán viszont ma elég nagy hajtás volt és iszonyatosan beszúrt ott ahol van a ciszta. Amúgy is sokszor fáj, de ez kegyetlen volt. Kb. másfél óra alatt múlt el, úgy hogy vettem be cataflam-ot. Szerintetek menjek vissza holnap dokihoz, vagy ilyen bármikor megeshet, semmi probléma nincs?


17/l



2014. nov. 20. 14:06
 1/3 anonim válasza:

Fáj.

Sokszor fáj.

Irány a doki szerintem.

2014. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kitty1977 ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza a dokihoz. És lehetőleg felejtsd el a cataflamot, nekem tönkretette a gyomrom!
2014. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Holnap mindenképp visszamegyek, mert a hétvégén sokszor beszúrt. Igaziból azért parázok, mert legutóbb is szinte elküldtek kukutyinba, hogyha fáj szedjek görcsoldót attól elmúlik. Lassan lezdem megszokni a fájdalmat, de nem akarok annyi gyógyszert szedni.
2014. nov. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!