Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgősségi beutalót ad erre a...

Valaki : kérdése:

Sürgősségi beutalót ad erre a háziorvos?

Figyelt kérdés

Nagyon durván nem stimmel velem valami pár napja.Szúrás,viszketés,fájdalmas pisilés, kevés,sárga folyás...Dokihoz hiába kérek időpontot,mert a nőgyógyászatra nálunk átlagosan 3 hónap múlvára kap csak időpontot az ember.

De ez nem olyan dolog,amivel lehet várni 3 hónapot,ezzel nem bírok meglenni,zavar a mindennapokban.

Ebben a háziorvos tud segíteni,hogy minél előbb dokihoz jussak?

Magánrendelésre nincs pénze a családomnak.


2014. nov. 26. 13:41
 1/9 anonim válasza:
Miért nem mész nőgyógyászati ügyeletre az sztk-ba?Az ingyenes és egyből meg is nézne az orvos.
2014. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem húgyúti fertőzésnek tűnik.

Csináld meg, hogy két napig nagyon sok meleg teát igyál, ez segít kimosni a húgyutakat. Minimum 2,5-3 litert. Ezenkívül elmész a gyógyszertárba, és kérsz olyan bogyót, ami tőzegáfonyát tartalmaz, és szeded. A derekad legyen melegben. Szinte száz százalék, hogy hétvégére elmúlik.

2014. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És hétvégéig tartózkodj a nemi együttléttől is!
2014. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A háziorvoshoz is elmehetsz egyébként ezzel a problémával és vizelet vizsgálat után ő is tudna felírni valami antibiotikumot, ha tényleg húgyuti fertőzésről van szó.
2014. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Az SZTK-ban tényleg egyből megnéznek? Nem is tudtam.

Egyébként igen, ezt pár napja vettem csak észre,de a hétvégi együttlét a párommal nem volt valami kellemes,azt már akkor is éreztem.

Köszönöm a válaszokat! :)

Csak a másik gond,hogy ha el is jutok dokihoz, ma vagy holnap meg is kell jönnie.Úgy meg ugyebár nem mehetek.Kibír még ez a dolog egy hetet anélkül,hogy valami nagyonnagy károsodás történjen, pl. meddőség,meg ilyenek?

2014. nov. 26. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még ilyenről nem is hallottam, hogy a nőgyógyászati járóbeteg ellátásra 3 hónapos várakozási idő van...

És aki terhes lesz? Az majd szülés előtt bejut?

Vagy már dugás előtt be kell jelentkezni, hátha?


A Jánosban be sem kell jelentkezni, csak oda mész és kész. Max várni kell pár órát, de nem vészes. Ha bejelentkezel, akkor a megbeszélt időben behívnak, ennyi az előnye.


Viccet félretéve, hol laksz? Miért nem mész másik szakrendelésre?

2014. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Veszprém megye.

De ez tényleg így van, egyik barátnőm fogamzásgátlót szeretett feliratni, de nem bírták ki a 3 hónapos várakozási időt, inkább elmentek magánrandelésre 12 ezerért.

Durva,mert ilyenkor arra gondolok,hogy mindenhol azt szajkózzák az emberek/orvosok,hogy ha valami bajod van,azonnal menj orvoshoz.Hát igen,azonnal 3 hónap múlva...

2014. nov. 26. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, valami kisebb településen lakhatsz...

Menj be egy nagyobb városba, ahol kürház is van és sürgősségre hivatkozva KELL hogy fogadjanak. Panaszkodj, hogy nagyon fáj.

2014. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem minden nap van nálatok nőgyógyászat, ugye?
2014. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!