Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnál ajánlani olcsóbb,...

Tudnál ajánlani olcsóbb, esetleg magyar gyártmányú, megbízható fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Új, ultrakönnyű fogamzásgátló tablettát keresek, mivel a korábbi (Meliane) igen drága már.

2014. nov. 28. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászodat kérdezd meg!
2014. nov. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi első, a válaszod igen hasznos volt...ez eszembe sem jutott! A Nőgyógyászom válasza ez volt: Hát válasszon kedves a gyógyszerpiacról, annyi féle van, nézze meg az árakat én felírom, ami kell. Ajánlásokat, tapasztalatokat szerettem volna kérni, nem trollkodást.
2014. nov. 28. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem trollkodás, de megbocsáss, ezt nem közölted a kérdésed kiegészítésében. :) Vagány egy nőgyógyászod lehet, ha ezt kimondta. Nem szívesen lennék a betege...
2014. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom aznap is túl volt már az 50. Betegen és nem volt hangulata a hozzám hasonló, számára teljesen lényegtelen kéréssel előálló páciensekhez. BMW-vel jár, nem hiszem hogy vannak hasonló problémái. Közben találtam egy 2013 év végi összehasonlító táblázatot a témában, amiből Kiderült, hogy van ugyan ugyanilyen hatóanyagú, magyar gyártmány is de számottevően nem olcsóbb. Tulajdonképpen pár száz forint különbség van az összes ilyen termék között, ezért nem érdemes váltani.
2014. nov. 29. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!