Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájni fog az első menzesz?

Fájni fog az első menzesz?

Figyelt kérdés

Az első kb mikorra várható? Fájni fog? Már nő a cicim és ott lent is már..szoval gondolom értitek...a suliba hordjak magammal betétet a biztosnág kedvéért?

12/l



2014. dec. 7. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

hordj betétet. de az első úgyse lesz olyan sok.

nekem nem fájt semmim. semmi előjele nem volt, csak éreztem, hogy elönt egy kis melegség :D pont suliban voltam, de nem volt gáz

2014. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Kinek fáj, ki ideges, letört, ki észre sem veszi.
2014. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
momentán én észre se vettem csak az esti fürdésnél:)
2014. dec. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Az első úgysem lesz sok" annyira szánalmas,mikor vki azt hiszi, hogy az egész világ úgy működik, ahogy ő -.- Nekem pl az első 10 napig tartott és szó szerint ömlött belőlem. Na ?

Igen, hordj magaddal betétet. Nem biztos, hogy fájni fog, nekem az elsőnél egyáltalán nem volt semmi hasi görcsöm, jó -5-6 évvel később kezdett egész picit fájni a pockom, de olyan igazán nagyon erős, kibírhatatlan görcsöm csak egyszer volt.

Hogy mikor fog megjönni, azt megtippelni sem lehet. Valószínű, hogy 1-2 éven belül, de az is lehet, hogy 4 év múlva. Teljesen egyénfüggő, ahogy a mennyisége is 😊

2014. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 7. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindig legyen nálad betét :)

Nekem nem fájt egyáltalán egyik reggel a wc-n vettem észre annyira semmi jele nem volt. A későbbiekben lett rosszabb. Változó,mikor jelentkezik először - nekem 9 évesen jött meg de pl. a családomban van,akinek 16 évesen.

2014. dec. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rékuska866 válasza:
79%
Nekem nem fájt, szó szerint semmit sem éreztem! :D Reggel mikor felkeltem és öltöztem, akkor láttam a bugyimon, hogy az egész barna. Azt hitem, hogy beszartam! :D De nem voltam hülye, rájöttem mi a helyzet :) 14
2014. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
2015.13.32-én fog megjönni!!A családoddal meneküljetek biztonságos helyre,én egy barlangot ajánlok.
2014. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso. Jolwan...koszonom a tanacsodat;))
2014. dec. 11. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon változó! Van amikor jobban fáj,van amikor kevésbé,de van olyan is amikor egyáltalán nem érzed! Betétet mindenképp hordj magaddal a biztonság kedvéért,mert nem tudhatod hogy mikor jön meg,vagy hogy mennyi lesz! Nekem nagyon sok volt elsőre úgyhogy ebből kiindulva nem lehet tudni...persze nem törvényszerű hogy neked is sok lesz,de jobb félni mint megijedni! ;)
2015. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!