Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennapos, de nem folyamatos...

Mindennapos, de nem folyamatos kismedencei tompa fájdalom, megnövekesett hasi körfogat. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudok orvoshoz menni, majd csak kèt hèt mùlva :-( legalabbis remèlem lesz időpont akkor. Több hete tompa fàjdalom van a kismedencèmben, egyik èjszaka viszont felerősödött, többször feleltem rà. Ès a hasam körfogata is nagyobb lett. Nem híztam. Volt màr nőgyògyàszati betegsègem, a bal petefèszkem bànta. Kell-e tartanom att, hogy komy? Mi lehet? A tompa fàjdalmon kìvül semmi panaszom sincsen (láz, hànyinger, hànyàs, gyakori wc-re menès...stb)
2014. dec. 11. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna lehet komoly is...A petefészek daganatnak ugyannilyen tűnetei vannak...Nem tudsz korábban dokihoz menni?
2014. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm, akkor aggòdhatok :-( ma kèrünk időpontot, remèlem tud fogadni jövőhèten. Màr folyàsom is van :-( ès az alhasam is kitüremkedik. Olyan gumilabdaszerű az èrintèse, ha megnyomom. Remèlem azèrt, hogy nem ciszta :-( interneten keresgèlek ès sok helyen ezt adja ki.
2014. dec. 22. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen folyásod van?Sok?Van szaga?Nem akarlak ijesztgetni.Én most estem át egy nagymütéten,daganat miatt:(
2014. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mèhszàjgyulladàsom volt :-( kaptam antibiotikumot, amit beszedtem, de a folyàs megmaradt. :-( mehetek megint dokihoz. Ő azt mondta, lehet, hogy chlamydia, de nem biztos. Ötletem sincs, honnan szedtem össze, a szemèlyzetis wc-re gondolok.

Mivel műtöttek?

2014. dec. 31. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Méhtestrákkal(
2014. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!