Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell feküdni utána?

Meddig kell feküdni utána?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk ki kéne operálni a mellemből egy cisztát, vagy gyanús csomót, meddig kéne feküdni utána vagy a kórházban maradni?

2014. dec. 19. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora cisztáról beszélünk? Szerintem max egy-két napot.
2014. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, ciszta-e, valószínűleg nem. Még csak ma merült fel, hogy lehet, hogy műtét lesz, mert van egy (szerintem) gyanús csomó és korábban barnás váladék is távozott nyomás hatására. Majd még megyek vérvételre és mammográfiára.

De egyébként egy kisebb dió, nagyobb mogyoró.

2014. dec. 19. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Barnás váladék? Nem lehet, hogy csak egy tályog? Azt valószínűleg csak felvágják és mehetsz is haza.
2014. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet :/

Már megvan az időpont a vérvételre, és mammográfiára. Majd meglátjuk, mi lesz utána. De persze, mivel annyira kiélezetten és olajozottan működik a kórházi rendszer, durván három hónapnyi időm van még vissza a m.-ig -.-

2014. dec. 22. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

a cystát nem operálják.

egyébként három nap ha nincs komplikáció.

2015. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(az 5. vagyok)

a barna folyásra ductographiát szoktak csinálni.

steril kontrasztanyagot töltenek a mellbimbón keresztül a tejcsatornába hogy látszódjon hogy a csatornában bújik-e valami kis csomó ami ereszti a váladékot.

ha sikerült és igazolódik akkor lesz műtét.

ne izgulj, nem fájdalmas.

minden kis izére nem szoktak operálni.

(mammográfiás asszisztens vagyok)

2015. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!