Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sötétbarna (már-már fekete)...

A sötétbarna (már-már fekete) alvadt menstruációs váladék valami komoly baj kezdete, vagy normális?

Figyelt kérdés
Augusztusban történt meg velem először, hogy kb. 2 napig tartott, és sötétbarna, darabos vérzés, inkább csak "vérezgetés" volt. Utána 2 hónapig kimaradt, ezért elmentem egy nőgyógyászhoz, de mindent rendben talált, hiába mondtam el neki mindent. Dienille-t írt fel, hogy a periódus 5. napján kezdve szedjem (megjegyzem, még nincs nemi életem, ezért eléggé furcsának találtam már így is...). Ezt meg is tettem, túl az 1. levélen, az utolsó tabletta utáni 2. napon jött meg, de a fent említett módon. Fogalmam sincs, hogy ez a tabletta mellékhatása lehet-e, de egyelőre azon gondolkozom, hogy abbahagyom a szedését. Egyúttal viszont nem tudom összefüggésbe hozni a gyógyszerszedéssel, hiszen előtte is előfordult ez a barna, alvadt vérzés. Normális ez? 19/L

2014. dec. 20. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a szedését ennek a hormonnak. A sötétbarna vérzés az azt jelenti, hogy gyengébb a vérzésed. Teljesen normális. Nem mindég egyforma a színe a menstruációnak.
2014. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!